kserokopiarki, drukarki, urządzenia MFP

profesjonalny serwis

sprzedaż kserokopiarek

materiały eksploatacyjne, tonery


Serwis

Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest profesjonalna naprawa i serwis kserokopiarek oraz drukarek laserowych i urządzeń wielofunkcyjnych MFP ( MultiFunctionPrinter ) dla klientów z Warszawy i województwa mazowieckiego.

Nasza firma specjalizuje się w serwisie sprzętu firmy Konica Minolta, lecz jesteśmy w stanie zaproponować Państwu usługi serwisowe najwyżyszej jakości także dla sprzętów niemal wszystkich innych producenów drukarek laserowych i atramentowych, kserokopiarek i faxów dostępnych na warszawskim i polskim rynku.

Możemy Państwu zaoferować części zamienne i materiały eksploatacyjne zarówno oryginalne, jak i alternatywne do wszystkich modeli urządzeń będących na rynku polskim: Konica Minolta, HP, Brother, Samsung, Xerox, Lexmark, Triumph-Adler i wielu innych. Posiadamy atrakcyjne, konkurencyjne ceny i wyspecjalizowanych fachowców, co potwierdzają liczne certyfikaty i referencje.

Serwis i naprawę kserokopiarek i innych maszyn przeprowadzamy szybko, sprawnie, dzięki wieloletniemu i szerokiemu doświadczeniu natychmiast diagnozujemy problem i usuwamy usterkę. Kompleksowy i szeroki zakres usług powoduje, że realizujemy zamówienia powierzone nam nie tylko przez klientów indywidualnych, ale także firmy, organizacje oraz instytucje.

Nasza siedziba mieści się w Warszawie, dzielnica Wawer i jeśli szukają Państwo sprawdzonego serwisu kserokopiarek lub innych usług, związanych z naszą działalnością, zapraszamy do współpracy.

Jeśli mają Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym działem serwisowym, w którym znajdą Państwo profesjonalne wsparcie.Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 502 095 318

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Warto wiedzieć...

Wdrożyliśmy i stosujemy system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015
( nr certyfikatu: 2166/03/2017/J/C )

Dysponujemy częściami zamiennymi i materiałami eksploatacyjnymi oryginalnymi oraz alternatywnymi do wszystkich modeli urządzeń będących na rynku polskim.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi Certyfikatami Technicznymi oraz Referencjami od kontrahentów.

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń biurowych firmy Konica Minolta i innych zgodnie z wymaganiami i potrzebami klienta.

Nasi stali klienci to Przedszkola, Szkoły, Instytucje Państwowe, firmy prywatne, Urzędy, Kancelarie itp.