kserokopiarki, drukarki, urządzenia MFP

profesjonalny serwis

sprzedaż kserokopiarek

materiały eksploatacyjne, tonery


O firmie

Działalność w branży kserokopiarek i urządzeń drukujących rozpoczęliśmy w 2007 roku. Siedziba firmy XEROTECH zlokalizowana jest w Warszawie, właścicielem jest Paweł Stępień.

Specjalizujemy się w sprzedaży i naprawie urządzeń biurowych renomowanej firmy Konica Minolta lecz jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty i usługi dla sprzętów wszystkich producentów dostępnych na polskim rynku.

Posiadamy bogate doświadczenie we współpracy z firmami i instytucjami, co przekłada się na świadczenie usług na wysokim poziomie. Klientom zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, szybkie realizowanie zamówień i atrakcyjne ceny.

Nasze usługi świadczymy nie tylko w Warszawie, ale w całym województwie mazowieckim. Oferta naszej firmy skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz firm i instytucji, które szukają serwisu, naprawy i fachowej obsługi kserokopiarek oraz drukarek czy urządzeń wielofunkcyjnych (MFP). Do tej pory z naszych usług skorzystały przedszkola, szkoły, instytucje państwowe, urzędy i firmy prywatne.

Zmyślą o naszych Klientach na początku 2017 roku wdrożyliśmy i stosujemy zaawansowany system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015 ( nr certyfikatu: 2166/03/2017/J/C ).

Gwarantujemy rzetelność, terminowość i pełen profesjonalizm, a bezpłatny dojazd do Klienta to u nas standard.

Zapraszamy!Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 502 095 318

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Warto wiedzieć...

Wdrożyliśmy i stosujemy system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015
( nr certyfikatu: 2166/03/2017/J/C )

Dysponujemy częściami zamiennymi i materiałami eksploatacyjnymi oryginalnymi oraz alternatywnymi do wszystkich modeli urządzeń będących na rynku polskim.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi Certyfikatami Technicznymi oraz Referencjami od kontrahentów.

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń biurowych firmy Konica Minolta i innych zgodnie z wymaganiami i potrzebami klienta.

Nasi stali klienci to Przedszkola, Szkoły, Instytucje Państwowe, firmy prywatne, Urzędy, Kancelarie itp.